Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje te Mëha...

Postuar nga Rino Nika ne 21/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 59 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat 60 m² janë banesa dhe 40 m² oborr.
Shtëpia ndodhet te Mëhalla e Çakajve dhe është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 25
Vizita e fundit : 10/07 Ora 18:59
Nr i njoftimit : 12572
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK