Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private në shitje tek lagj...

Postuar nga Rino Nika ne 03/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 120 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:

✅ Kati i I:

– 2 dhoma gjumi

– sallon + kuzhinë

– banjo

– koridor

– verandë

✅ Kati i II:

– 2 dhoma gjumi

– banjo

– koridor

– ballkon

✅Kati i III përbëhet nga papafingo.

Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.

Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

????Çmimi 120’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:

????sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 54
Vizita e fundit : 09/12 Ora 20:32
Nr i njoftimit : 14500
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK