Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private njëkatëshe në sh...

Postuar nga Rino Nika ne 17/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70 m² dhe me adresë: rruga “Don Ndre Zadeja”, pranë shkollës jopublike 9-vjeçare ”Miqësia”.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Salloni dhe kuzhina
– Një banjo
✔Cilësi të tjera të banesës: – Është e shtruar me pllakë.
– Ka dritare duralumini dhe dyer druri.
– Ka një oborr me sipërfaqe 227 m².
– Është tërësisht e mobiluar.
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 136
Vizita e fundit : 18/04 Ora 23:06
Nr i njoftimit : 13190
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK