Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Truall dhe shtëpi private dy-katë...

Postuar nga Rino Nika ne 25/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 54 675,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m². Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177.7 m².
Ndërtesa është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.
Ndodhet në Perash, tek Isa Boletini.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 18/04 Ora 20:16
Nr i njoftimit : 12607
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK