Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 2-katëshe në shitje

Postuar nga Sun Real Estate ne 05/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 210 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja "Rus", te shkolla 9-vjeçare "10 Korriku".
✅Kati i I përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- Një banjo.
✅Kati i II përbëhet nga:
- Dhomë gjumi matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Verandë.
- Koridor.
- Banjo.
✔Cilësitë e vilës:
- Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.
- Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.
- Ka një pus tradicional funksional.
- Pemë frutore të ndryshme.
- Në oborr ndodhet një ndërtesë prej 26m² (e re) e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.
- Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.
- Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.
- Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.
- Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 85
Vizita e fundit : 11/07 Ora 17:01
Nr i njoftimit : 11084
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK