Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3+1 në shitje 530 €/m²

Postuar nga Sun Real Estate ne 13/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 228 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkodër

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja "Rus", te shkolla 9-vjeçare "10-Korriku".
✅Kati i I përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- 1 (një) banjo.
✅Kati i II përbëhet nga:
- Dhomë gjumi matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Verandë.
- Koridor.
- Banjo.
✔Cilësitë e vilës:
- Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.
- Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese. - Ka një pus tradicional funksional.
- Pemë frutore të ndryshme.
- Në oborr ndodhet një ndertesë prej 26m² (e re) e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.
- Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.
- Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.
- ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.
- Shtëpia ka 2 (dy) sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.
- Shtëpia ofrohet në SHITJE me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme.
ÇMIMI 228,000€ *I DISKUTUESHËM*
SHITET KREJTËSISHT E MOBILUAR

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 117
Vizita e fundit : 18/07 Ora 18:18
Nr i njoftimit : 10743
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK