Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe në shitje në Vel...

Postuar nga Rino Nika ne 03/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200 000,00 €

Qyteti/Fshati : Pulaj, Velipoje

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe në Pulaj, Velipojë.
Prona përfshin 132 m² ndërtim dhe 568 m² oborr përreth vilës.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 06/07 Ora 11:57
Nr i njoftimit : 12221
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK