Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë 3-katëshe për shitje

Postuar nga Sun Real Estate ne 25/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 20 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 11

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhe sipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës austriake "Peter Mahringer", 100 m në vijë ajrore.
Vila është ndërtim i ri shumë cilësor dhe me një standard të lartë, duke ofruar kushte shumë të mira banimi.
Ka një organizim perfekt të dhomave si dhe dritare në të gjitha anët e shtëpisë duke mundësuar kështu dritë natyrale gjatë gjithë kohës.

✅Vila përbëhet nga:
Kati I që ka:
- 3 dhoma gjumi
- dhomë ndjenjeje me kuzhinë
- korridor
- banjo
Kati II që ka:
- 4 dhoma gjumi
- korridor
- banjo
Kati III që ka:
- 4 dhoma
- korridor
- banjo

✔Cilësi të tjera të vilës:
- Kati i parë ka kondicioner në çdo dhomë
- Dhoma të shtruara me parket
- Garazh (hapësirë e mjaftueshme për 2 makina )
- Oborr i mjaftueshëm (bimë dekorative)
- Kati i dytë dhe kati i tretë janë të rrethuar me ballkon
- Uji i lidhur me ujësjellës + me shpim

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 119
Vizita e fundit : 18/07 Ora 00:33
Nr i njoftimit : 10817
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK