Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë dy katëshe në shitje 300 ...

Postuar nga Sun Real Estate ne 19/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 198 000,00 €

Qyteti/Fshati : Zues

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Nëse po kërkoni një shtëpi larg zhurmës dhe smogut të qytetit, atëherë Sun Real Estate ofron për shitje një vilë dy-katëshe me adresë në Zues, pas restorant “Iliria”, buzë lumit Buna, me një sipërfaqe totale prej 660 m².
Vila përbëhet nga trualli dhe pemëtore, ku trualli përbën 200 m² dhe brenda tij një ndërtim 176 m² (352 m² për të dy katet).
Vila përbëhet nga:
✅ Kati i I që përfshin:
- Sallon
- Dhomë pritjeje
- Kuzhinë
- Studio
- Lavanderi dhe dhomë tharjeje.
- Banjo
- Mini depo
- Verandë të bollshme
✅ Kati i II i vilës që përfshin:
- Dhomë gjumi matrimoniale + banjo me vaskë.
- Dhomë me dy shtretër tekë.
- Dhomë-palestër.
- Garderobë
- Banjo
- Ballkon të bollshëm
✔ Cilësi të tjera të vilës:
- Ka një organizim perfekt të dhomave dhe e mbushur gjatë gjithë ditës me dritë natyrale.
- E ndërtuar gjatë vitit 2011.
- E projektuar me arkitekt.
- Dhomat e shtruara të gjitha me parket.
- Banjot dhe kuzhina të shtruara me pllakë.
- Tavan të varur.
- Krejtësisht e mobiluar dhe e kompletuar.
- Oborr para dhe pas vilës.
- Prona është e pajisur me hipotekë.
- Ndërtimet brenda dhe jashtë vilës janë bashkëkohore dhe të një cilësie të lartë.
- Perfekte për jetesën e një familjeje.
- Ofron një pamje të mrekullueshme të lumit Buna, malit Tarabosh dhe kalasë së Shkodrës.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 101
Vizita e fundit : 18/07 Ora 14:38
Nr i njoftimit : 10783
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK