Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë dy-katëshe në shitje në Ru...

Postuar nga Rino Nika ne 21/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 265 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

Ka një sallon, tri dhoma gjumi dhe tri banjo me hidromasazh.

Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
Është e shtruar me polisterol.
Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 35
Vizita e fundit : 09/07 Ora 15:01
Nr i njoftimit : 12359
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK