Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë dy-katëshe për shitje në R...

Postuar nga Rino Nika ne 26/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 265 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

✅Vila përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina e bollshme
- Tri dhoma gjumi
- Tri banjo

✔Prona gëzon këto karakteristika:
- Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
- Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
- Është e shtruar me polisterol.
- Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
- Banjot kanë hidromasazh.
- Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
- Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 97
Vizita e fundit : 19/07 Ora 21:43
Nr i njoftimit : 11238
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK