Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë në shitje, në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 16/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 265 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një vilë 2-katëshe e gjysmë, ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m², me vendodhje në Rus, ngjitur me shkollën Përparimi. Vila ofron një sipërfaqe të brendshme prej 310 m².
Vila përbëhet nga: -3 dhoma gjumi
-3 banjo
-kuzhine të bollshme
-sallon
Cilesi të vilës: -oborr të bollshëm me bimë dekorative
-dopio-tulle
-e shtruar me polisterol
-sistem kaldaje
-banjo me hidromasazh
-garazh
Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 112
Vizita e fundit : 18/04 Ora 23:11
Nr i njoftimit : 13184
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK