Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë për shitje në rrugën Zdral...

Postuar nga Rino Nika ne 28/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 6

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë moderne 3-katëshe me sipërfaqe trualli prej 280 m² të ndodhur në rrugën Zdrale – Tophanë, rruga “Qazim Llazani”.
Ka një ndërtim shumë cilësor dhe është e strukturuar në mënyrë të tillë:

- Kati përdhe ka një ambient magazinimi prej 200 m² të ndarë në 124 m² dhe 76 m².
- Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, një dhomë pritjeje, një sallon dhe 3 banjo.
- Kati i tretë (papafingoja) ka 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe një ballkon.

Kuzhina dhe banjot janë të gjitha të shtruara në pllakë. Mobilimi i shtëpisë është i kuruar në detaje dhe me mjaft shije.
Ofron edhe një oborr shumë çlodhës.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 158
Vizita e fundit : 18/04 Ora 23:06
Nr i njoftimit : 12824
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK