Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë tri-katëshe në shitje te Po...

Postuar nga Rino Nika ne 27/08/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe prej 170 m² për kat në një truall prej 600 m².
Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 117
Vizita e fundit : 17/04 Ora 08:53
Nr i njoftimit : 12927
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK