Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kufje te reja Profesionale,

Postuar nga Genti ne 08/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 19,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e tyre. Ideale per perdorim personal per lojra apo pune profesionale si DJ etj. Sensibilité: 58dB ± 2dB, Connexion: 2x 3.5mm Stéréo Mâles, Taux S/B: 100, Impédance Haut-Parleur: 60 ohms, Impédance Microphone: 2200 ohms, Longueur Câble: 2 m, Dimensions: 282 x 230 x 98 mm, Poids: 493 g, Garantie du Fabricant: 2 ans.
Cmimi me i mire qe mund te gjeni per to ne web eshte 25 eur ( ne amazon.fr apo gjetke ),

cmimi jone i kerkuar per to eshte 19 eur.

Kontakto njoftuesin

Genti
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 458
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:33
Nr i njoftimit : 8793
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK