Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen...

Postuar nga Ilirjana ne 23/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 59 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 59 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Apartament 1+1, per shitje ne Rr Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, na katin e dyte dhe organizohet ne nje dhome ndenjtje, dhome fjetje, koridor, aneks, tualet me dritare, ballkon te gjate me mundesi shtese perqark tere ambjentit .Mjaft e pershtatshme edhe per biznes; klinike dentare, dyqan, etj. Per me teper info kontaktoni ne nr 0672030827

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 61
Vizita e fundit : 19/09 Ora 07:41
Nr i njoftimit : 12588
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK