Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 per shitje te Pallat...

Postuar nga Ilirjana ne 14/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 43 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Shitet apartament 1+1 tek Pallatet Agimi ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. I organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Orientimi Lindje-Perendim, pra me diell gjate gjithe dites. Zona me e kerkuar e Tiranes, prane cdo fasiliteti te mundshem. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i rivleresuar. Kontakto per te planifikuar nje vizite ne prone.

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 34
Vizita e fundit : 11/07 Ora 00:40
Nr i njoftimit : 12544
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK