Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 4+1+2 per shitje ne Linz...

Postuar nga Ilirjana ne 29/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 89 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 170 m2

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Apartament i ri, 4+1+2 per shitje ne Linze. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne nje zone mjaft te qete me ajer te paster dhe organizohet nga nje koridor i madh qe te con ne 4 dhoma fjetje, dhome ndenjtje, dy tualete dhe 3 ballkone . apartamenti eshte rezultat i bashkimit te dy apartamenteve 75 e 95 m2 ndaj mund te ndahet perseri. Ka punime ekstra dhe cmimi negociohet. Per me teper info kontaktoni ne nr e tel 0672030827

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 160
Vizita e fundit : 19/03 Ora 01:35
Nr i njoftimit : 12652
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK