Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament i ri 1+1 per shitje te s...

Postuar nga Ilirjana ne 30/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 100 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Apartament 1+1 per shitje tek stacioni i trenit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri , me ashensor, ne nje zone mjaft te qete me pamje nga bulevardi i ri dhe ka organizim mjaft te mire; dhome ndenjtje, kuzhine gatimi e ngrenie e cila ne projekt ka qene dhome fjetje, koridor, dhome fjetje ,depo, tualet me dritare dhe ballkon. Apartamenti ka parket druri. Per me shume info kontaktoni ne nr 0672030827

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 249
Vizita e fundit : 16/08 Ora 01:06
Nr i njoftimit : 12658
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK