Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament i ri 2+1+1+2 per shitje ...

Postuar nga Ilirjana ne 05/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 92 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 129 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Apartament i ri 2+1+1+2 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri 4 katesh ne qender te Laprakes. Ne cdo kat ka vetem nje familje dhe apartamenti organizohet ne nje koridor te madh , dhome ndenjtje, dy dhoma fjetje,dhome garderobe, depo ose studio, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte orientuar mjaft mire nga drita dhe ofron komoditet. Sistem i instaluar ngrohje-ftohje por edhe kondicionere te vecante , punime extra dhe mobilimi perfshihen ne cmim. Mjaft e pershtatshme per biznes; klinike dentare , laborator, zyra etj. Per me teper info kontaktoni 0672030827

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 195
Vizita e fundit : 19/03 Ora 07:34
Nr i njoftimit : 12685
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK