Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament i ri 2+1+2 per shitje te...

Postuar nga Ilirjana ne 30/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 309 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 133 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Apartament i ri, 2+1+2 per shitje ne pallatin me te ri tek RTSH Apartament i sapo arreduar, ne nje ndertim te ri nga me cilesoret ne Tirane, me banore mjaft te zgjedhur. Ndertimi ofron qetesi, mjaft siguri e komoditet duke filluar qe nga dera e hyrjes se jashtme, pllakat e shkalles, ashensori me sensore , survejimi etj. Apartamenti organizohet ne hyrje me ambjentin e ndenjtjes , gatimit e ngrenies . pajisjet me te mira elektroshtepiake plotesojne pjesen e kuzhines. Koridori te con ne dhomen tjeter , tualetin e dites dhe depon e cila sherben edhe si dhome lavanderi. Pjesa e tjeter e koridorit te con ne dhomen e fjetjes dhe ne tualetin e saj . Ballkon i madh lidh dhomen e ndenjtjes , kuzhinen dhe nje nga dhomat . Ne ballkon eshte montuar projektor per te pare ndeshje, filma, emisione etj Per me teper informacion kontaktoni ne nr e cel 0672030827. Faleminderit!

Kontakto njoftuesin

Ilirjana
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 128
Vizita e fundit : 16/02 Ora 13:30
Nr i njoftimit : 12660
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK