Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament ne Shitje 2+1

Postuar nga Vilma ne 29/10/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 65,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Siperfaqja : 75 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Apartamenti eshte ne katin e 5 banim te nje pallati egzistues.
Ndodhet ne zonen e Oxhakut prane Xhamise Xhura, lagje e qete dhe e vjeter e Tiranes e cila ofron facilitete nga me te ndryshmet pasi ka prane :
Ambulanca nr 10, spitalet, shkolla, cerdhe, stacione autobusi, palestra, komisariat, Markete dhe Dyqane te ndryshme, Bare dhe te gjitha facilitetet e tjera qe te mundesojne jetesen e deshiruar. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet dhe nje ambjent Gatimi me vete. Me nje mobilim per te jetuar ne nje menyre komode , ofron gjithcka ka nevoje nje familje. Eshte i orientuar nga lindja dhe si rrjedhoje ka drite e ngrohje natyrale. Ky apartament ka rifinitura te nje cilesise te mire, ofron mundesine e nje jetese bashkekohore ne komunitet. Pronari ekzistues ka realizuar punime ekstra, dyert dhe dritaret, grila, savotine, tarac,pllaka, instalimet elektrike dhe hidraulike jane bere te gjitha nga fillimi. Apartamenti eshte i pajisur me Hipoteke.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni!

Kontakto njoftuesin

Vilma
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 18
Vizita e fundit : 19/11 Ora 22:51
Nr i njoftimit : 14845
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK