Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkoj te blej nje apartament garso...

Postuar nga AK ne 22/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 20 000,00 €

Qyteti/Fshati : Qender

Siperfaqja : 50 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Jam nje person privat, qe kerkon te blej nje apartament te ri garsoniere me hipoteke dhe siperfaqe 30-50 m2 ne Tirane ne vend te frekuentuar dhe kompleks bashkohor me cmim 300-500 euro / m2. Buxheti total 20.000 euro. Kontaktet: tel +36209912581, aksales@freemail.hu

Kontakto njoftuesin

AK
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 769
Vizita e fundit : 19/09 Ora 02:47
Nr i njoftimit : 8623
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK