Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga edison ne 05/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 62 000,00 €

Qyteti/Fshati : Restorant Durresi

Siperfaqja : 78 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno te perbashket me gatimin , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkone . Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues i pa restauruar . Orientimi eshte perfekt vetem diell gjithe diten. Cmimi eshte i negociueshem . Per me shume informacion me kontaktoni .

Kontakto njoftuesin

edison
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 140
Vizita e fundit : 17/03 Ora 17:39
Nr i njoftimit : 12683
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK