Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

WWW.PRONA24.AL Postoni Falas Pronen...

Postuar nga Prona24.al ne 25/08/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirana

Siperfaqja : 95 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Njoftime Falas per prona. Publikoni pronat qe keni per shitje apo qira dhe gjeni pronat qe deshironi te blini apo te merrni me qira.

https://www.facebook.com/Prona24.al

https://www.instagram.com/prona24.al/

Kontakto njoftuesin

Prona24.al
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 942
Vizita e fundit : 28/01 Ora 18:08
Nr i njoftimit : 12914
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK