Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Blejme dhe shesim mobilje te perdor...

Postuar nga Dyqan Mobiljesh te perdorura ne 16/01/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Blejme dhe shesim mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kuzhina, minibare, kende, kolltuqe etj...

Kontakto njoftuesin

Dyqan Mobiljesh te perdorura
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 804
Vizita e fundit : 22/09 Ora 16:15
Nr i njoftimit : 8539
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK