Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Mobilje Farmacie

Postuar nga Landi ne 13/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 400,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shiten mobilje farmacie ne gjendje shume te mire ku pershihen:5 rafte ekspozimi me permasa 2mx90cm me kapake dhe sergjena xhami,1 banak me permasa 3m×90cm me suprine xhami 1 cm,me ndarje me xhama dhe profile alumini,5 rafte depoje me permasa 2.2mx1m gjithshtu dhe nje kryq farmacie me permasa 60cmx60cm.

Kontakto njoftuesin

Landi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 315
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:40
Nr i njoftimit : 9536
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK