Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Wheerchair karroce invalidi

Postuar nga Sadet ne 18/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 230,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Kjo eshte nje karoce per shitje 230 Euro te cilen u perdorer per nevojat personale vetem per 7 jave dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte perdorur vetem brenda shtepise si dhe pjesa e kurrizit ka 3 pozcione te ndryshme, pjeset e kraheve dhe kembeve vihen dhe hiqen sa here te doni. Nqs degjoni ndonjeri qe ka nevoje me kontaktoni per numer telefoni 042372667 Ose 0692628470. Ju faleminderit.

Kontakto njoftuesin

Sadet
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 517
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:40
Nr i njoftimit : 9213
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK