Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

HITI Kamina GUR Dekorativ

Postuar nga HITI Kamina ne 26/01/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Vore

Detajet e njoftimit

Mbi 50 lloje te gurve dekorativ per ambiente te brendshme dhe te jashtme.

Tel: 069 35 111 84


Adresa: Prishtine, Prizren, Shtime, Peje, dhe Gjilan
Shqiperi, Vore-Tirane (ne objektin e Bibaj Group)

Kontakto njoftuesin

HITI Kamina
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 947
Vizita e fundit : 15/09 Ora 17:13
Nr i njoftimit : 8681
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK