Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Rrafte rrobash punime hekuri 7000 l...

Postuar nga Eraldo ne 14/02/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shiten Rafte per dyqan veshjesh, punime elegante dhe cilesore ne hekur, te kombinuara me xham, teper prezantues per reklamim veshjesh cilesore. Raftet jane bere me porosi per nje dyqan veshjesh te ardhura nga USA dhe shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Raftet per varjen e rrobave kane gjatesite si me poshte: 1 cop 170 cm, nje cop 172 cm, 5 cop 178cm dhe nje cop 245cm, gjatesia e tyre mund te modifikohet dhe te pershtatet per cdo lloj ambienti. Tre rafte kane siper tyre edhe strehen e xhamit e shfrytezueshme per reklamim kepucesh apo parfumesh. Bashke me raftet shiten edhe 2 stenda ne te njejten linje punimesh hekuri te nje cilesie punimi dhe estetike mjaft te larte, te cilat sherbejne per reklame ne vitrine. Njera stende me dy shkalle ne baze me gjeresi shkalla e pare 50cm, shkalla e dyte 29 cm ( per raklamim kepucesh, parfumesh tek shkallet dhe veshje promocionale tek stenda ), lartesia e cdo shkalle nga baza eshte 25 cm, lartesia totale e stendes eshte 200 cm, gjeresia e stendes 140 cm. Stenda e dyte eshte me gjeresi 174 cm dhe lartesi 198 cm per reklamim veshjesh ose ndarje ambientesh. Kostoja e ciftit te mbajteseve te robave bashke me hekurin 7000 lek, kostoja e stendes me shkalle 35 000 lek, kostoja e stendes ndarese 29 000 lek, xhami ndares 2600 lek per meter, kosto totale 120 000 lek, cmim kostoje qe verifikohet lehte prane cdo punishte perpunime artistike hekuri, cmimi i shitjes i diskutuar, ju cojme foto te detajuara per cdo element. Cel 0684208528

Kontakto njoftuesin

Eraldo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 669
Vizita e fundit : 17/09 Ora 20:26
Nr i njoftimit : 8890
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK