Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

DYQAN ME QERA 40M2 RRUGA HOXHA TASI...

Postuar nga klevis berberi ne 25/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 330,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Detajet e njoftimit

Jepet Dyqan Me Qera ne hyrje te rruges HOXHA TASIM duke ardhur nga sheshi AVNI RUSTEMI.Pallat i ri ngjitur me BKT, Perball qendres STEFAN.Dyqani eshte i lire qe me date 01.012018.Ka nje siperfaqe 40M2,me nje gjeresi 3m dhe gjatesi 13 metra.Ndertim i Ri.
CMIMI 330 EURO ose 43.000 leke SHUME PAK I DISKUTUSHEM,Kontaktoni ne nr 069 82 11 886 ose 069 27 15 157

Kontakto njoftuesin

klevis berberi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 152
Vizita e fundit : 18/07 Ora 22:20
Nr i njoftimit : 11233
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK