Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHITET SI BIZNES PALESTRA PRANE HAR...

Postuar nga Ari Fitness ne 31/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 47 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Tek Rr.Asim Vokshi, Kompleksi ERJON, prane Hotel Prestige, shitet si Biznes Palester me te gjitha Pajisjet ne gjendje shume te mire pune si dhe Klientelen e Rregullt
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e frekuentuar qe ofron nje biznes te sigurt .
Vlera eshte 47000 €
Cmimi i diskutueshem.

- Mundesi shitje dhe vetem pajisjet(veglat) e fitnessit.
Vlera eshte 42000 €
Cmimi i diskutueshem.

Kontakto tani ne numrin e telefonit 0695461572 per te realizuar nje vizite nga afer.

Kontakto njoftuesin

Ari Fitness
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 91
Vizita e fundit : 17/09 Ora 15:43
Nr i njoftimit : 12478
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK