Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten dy dyqane ne Tirane cmim OKA...

Postuar nga Pronat tek ne ne 29/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shiten dy dyqane ne Tirane me certifikate pronesie ne cmim okazion. Cmimi 1000euro/m2 (i padiskutueshem). Dyqanet ndodhen ne rrugen SIRI KODRA, Tirane. Me nje siperfaqe njeri 70m2 dhe tjetri 125m2. Te interesuarit te na kontaktojne.

Kontakto njoftuesin

Pronat tek ne
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 18/09 Ora 22:09
Nr i njoftimit : 12448
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK