Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet dyqan

Postuar nga Adrian ne 14/04/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 90 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet dyqani ne rr.Don bosko aktualisht ne aktivitet prej 16 vjetesh si servis makinash e cila mund te vazhdoj dhe ashtu nese dikush i intereson por edhe per cdo lloj bisnesi eshte gati.Eshte kati i pare i 1 pallati 5 katesh me hipoteke.Shitet per 90000 mije euro i diskutushem.

Kontakto njoftuesin

Adrian
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 130
Vizita e fundit : 13/09 Ora 07:21
Nr i njoftimit : 13972
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK