Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga soni ne 26/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : tirane, albania

Detajet e njoftimit

Shiten paisje picerie dhe kreperie, furre, brumatrice, frigorifer banak, frigorifer kollone, vater krepi, tavolina & karrike , cmimi shum i arsyeshem

Kontakto njoftuesin

soni
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 99
Vizita e fundit : 19/09 Ora 04:41
Nr i njoftimit : 13890
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK