Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Pajisje elektroshtepiale

Postuar nga Entela Stillo ne 21/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

1. Furre dhe pjanure inkaso me permasa 60 cm e markes Tebo. Pjanura eshte xham me kater vatra gatimi me korrent.
2. Lavatriçe Ariston inkaso. Kapaciteti 5kg dhe funksioni thares 2.5 kg
3. Aspirator 90 cm per thithjen e avujve te gatimit siper sobes

Kontakto njoftuesin

Entela Stillo

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1061
Vizita e fundit : 19/02 Ora 07:40
Nr i njoftimit : 13200
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK