Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Sobe&Lavatrice

Postuar nga Antonela ne 05/07/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Per arsye zhvendosjeje dua te shes okazion Soben dhe Lavatricen

Kontakto njoftuesin

Antonela
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 355
Vizita e fundit : 19/02 Ora 07:34
Nr i njoftimit : 12688
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK