Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Chat Shqiptar argetim me vajza dhe ...

Postuar nga Fredi30 ne 10/06/17

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : tirane

Detajet e njoftimit

1. Kenaqesia e argetimit per te biseduar me vajza dhe djeme ne nje Chat shqiptar fillon me Chatoshqip.com!
2. Chatoshqip.com eshte nje uebfaqe Chati me qellim komunikimi per perdoruesit e Internetit Shqiptar!
3. Me hyrjen tuaj ne vendin e Chatoshqip.com mundeni te bisedoni ne kohe reale me perdoruesit qe ndodhen aty.
4. Te krijoni hapesiren tuaj biseduese, dhomen tuaj, pseudonimin tuaj dhe paralelisht te shkembeni mendime dhe idera brenda dhomave egzistuese.
5. Chatoshqip.com nuk ofron vetem nje pike takimi te Shqiptareve me shoket dhe miqte e tyre.
6. Por edhe mundesine e krijimit te njohjeve te reja me njerez te interesave te ndryshme nga e gjithe Shqiperia.
7. Arritja e Chatoshqip.com eshte sukses i frekuentimit nga perdoruesit e tij.
8. Ju falenderojme qe preferoni te perdorni vazhdimisht faqen tone per Chat shqiptar!

Kontakto njoftuesin

Fredi30

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 287
Vizita e fundit : 19/09 Ora 21:58
Nr i njoftimit : 10046
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK