Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Oferte pune prane kompanise Cosmos ...

Postuar nga Cosmos Distribution ne 13/02/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

COSMOS DISTRIBUTION (partner i COSMOS COMPUTER LAND, me nje aktivitet prej me shume se 15 vite ne fushen e elektronikes) me nje staf te trajnuar dhe certifikuar zyrtarisht nga kompanite perkatese, ka marre perfaqesimin e shitjes dhe suportit te dy produkteve ANTIVIRUS.

Ne e mbeshtesim suksesin tone ne punen profesionale dhe perkushtimin e punonjesve tane.
Aktualisht, Cosmos Distribution kerkon individe te talentuar dhe te gatshem per bashkpunim part-time ne pozicionin e Sales Manager.

Puna konsiston ne bashkpunimin reciprok mbi shitjen e produkteve antivirus ne tregun vendas.

Kerkohet qe kandidati:

- Te kete mbaruar studimet Bachelor ne fushen e Informatikes apo Marketing (TIK, Infomatike, Inxhinieri Informatike, Informatike Ekonomike, Administrim Biznes, Ekonomiks apo te ngjashme)
- Eksperience pune te meparshme ne profilin e IT perben avantazh
- Te kete njohje mbi rrjetet dhe arkitekturen e funksionimit te sistemeve mbrojtese
- Te njohe produktet antivirus dhe nevojat e tregut mbi keto lloj produktesh
- Te njohe biznesin dhe te kete njohuri te mira te praktikave dhe parimeve te biznesit
- Njohuri te gjuheve te huaja perben avantazh
- Te jete aktiv dhe ambicioz
- Te kete aftesi komunikuese me klientet dhe i gatshem te menaxhoje situata te veshtira


Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it
info@cosmosdistribution-al.com ose te na kontaktojne tek numrat e telefonit per me shume informacion +355 67 566 8684, +355 67 585 6835.

COSMOS DISTRIBUTION Sh.p.k
Hardware & Software Solution
Rruga Konferenca e Pezes, Hyrja 1, Apartamenti 5
Tirana. Albania
Tel: +355 696890943
Te l: +355 675856835
e-mail: info@cosmosdistribution-al.com
Facebook: www.facebook.com/bitdefenderalbania/
Web: www.cosmosdistribution-al.com

Kontakto njoftuesin

Cosmos Distribution
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 432
Vizita e fundit : 19/09 Ora 10:20
Nr i njoftimit : 8879
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK