Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

www.faltore.al

Postuar nga Faltore ne 16/09/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Faltore.al është një projekt argëtues, ku ju mund të rrëfeheni online në mënyrë anonime dhe gjykoni rrëfimet e të tjerëve :D

Kontakto njoftuesin

Faltore

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 186
Vizita e fundit : 20/09 Ora 21:09
Nr i njoftimit : 10578
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK