Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion Karte zeri (Soundcard)

Postuar nga Nori ne 24/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes karte zeri (Soundcard) M Audio Fast Track Ultra 8R ne gjendje perfekte. 8 kanale input/output. Mund te incizoj 8 mikrofona njekohesisht me phantom 48v. Me dy dalje kufjesh te pavarura nga njera tjetra dhe me dalje midi. Arsyeja e shitjes eshte qe smund ta lidh me kompjutera Apple.

Kontakto njoftuesin

Nori
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 409
Vizita e fundit : 17/09 Ora 23:44
Nr i njoftimit : 9670
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK