Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion shes mixer per dj vestax vc...

Postuar nga Nori ne 24/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes usb midi controller Vestax VCI100. Ne gjendje te mire pune. Lidhje me usb ne laptop me virtual dj ose traktor dj. Ska nevoje per driver ose korrent. I thjeshte i lehte dhe komod. Arsyeja e shitjes per mosperdorim.

Kontakto njoftuesin

Nori
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 287
Vizita e fundit : 19/09 Ora 19:23
Nr i njoftimit : 9671
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK