Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes keyboard Casio Privia Px-150, ...

Postuar nga Kejsi Hoxha ne 15/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes keyboard Casio ne ngjyre te zeze, model Privia Px-150, 88 taste, ne gjendje shume te mire.
Shoqerohet me stolin dhe kufjet vetjake.

Specifikimet e plota te organos gjenden ketu: https://www.casio-europe.com/euro/pr...pianos/px-150/

Kontakto njoftuesin

Kejsi Hoxha
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 177
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:25
Nr i njoftimit : 10754
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK