Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Organo Roland G-600

Postuar nga Enri ne 19/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Kamez

Detajet e njoftimit

Shitet Organo Roland G-600
I ardhur nga italia
pak eshte perdor
shoqerohet me canten dhe stativin
cmimi i asyshem
kontaktoni ne nr :0684925726

Kontakto njoftuesin

Enri
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 374
Vizita e fundit : 19/09 Ora 06:07
Nr i njoftimit : 9215
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK