Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Piano marka Ekstr�ms

Postuar nga Fjoralba Nonaj ne 25/12/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 500,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet Piano marka Ekstr�ms, marka Suedeze, Piano ka edhe KLAVECIMBEL dhe eshte ne gjendje shume te mire, dhurate me Pianon eshte i perfshire stoli me mekanizem ulje-ngritje per Studentin, �mimi 1500 EUR i diskutueshem

Nr Kontakti 0682012923

Kontakto njoftuesin

Fjoralba Nonaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 23
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:13
Nr i njoftimit : 15020
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK