Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Marsel shehu ne 21/10/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes 2 klarineta te reja te ardhura nga USA.
Marka -Selmer&Glory modeli Gjysem bohem.
Me cmim te arsyshem. Klarineta shoqerohen ,
Me valixhe dhe me nga 10 ka llama origjinal escila.
Shiten per arsye mos perdorimi.

Kontakto njoftuesin

Marsel shehu
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 169
Vizita e fundit : 14/09 Ora 02:55
Nr i njoftimit : 10793
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK