Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Qen Husky Femer

Postuar nga Nadi ne 12/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes qen husky femer rrac te paster, 5 muajshe , lindur me 13.05.2017.
Qeni eshte me kartel mjeksore (passaport) dhe te gjitha vaksinat e kryera
100 mij lek

Kontakto njoftuesin

Nadi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 183
Vizita e fundit : 12/07 Ora 16:47
Nr i njoftimit : 10561
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK