Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes Barboncino Red Toy - Superzooi...

Postuar nga Superzooitalia ne 27/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 700,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Superzooitalia, lider ne rritjen dhe seleksionimin e kelysheve te rraces, per te filluar hapjen e filialit ne Shqiperi, ofron kelysh Barboncini Red Toy - rrace e paster
2 vaksina (cimurro parvovirus)
1 vaksine antiterbim
3 sverminazioni
Microcip
Passaporte
Certifikate shendetesore
(Pedigree sipas kerkeses me kosto plus)
Cmimi 700 euro

Per info:
Tel: 0694087255
Whtasapp: 0694087255
email: superzoo.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Superzooitalia
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 295
Vizita e fundit : 10/07 Ora 01:53
Nr i njoftimit : 9726
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK