Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Aparate foto dixhitale te rinj nga ...

Postuar nga Idlir ne 15/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti, marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur, marka sony me cmim 120 eur, te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garanci, cmim i diskutuar. Cel 0699781736

Kontakto njoftuesin

Idlir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 446
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:54
Nr i njoftimit : 8910
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK