Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten tripodë SONY

Postuar nga Mod ne 23/01/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tiranë

Detajet e njoftimit

Shiten tripodë (të rinj) SONY për çdo lloj aparati fotografik. Çmimi 500 lekë te reja copa.. Shiten dhe të gjitha bashkë (10 copë). 067 30 18604

Kontakto njoftuesin

Mod
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 286
Vizita e fundit : 20/02 Ora 01:29
Nr i njoftimit : 13568
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK